İzmir Bayraklı Özel Okul | Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi

Bizi arayın : 0 505 615 53 01

Bize e-posta : info@egealsancak.com.tr

Yurtdışı Eğitim

 Kış ve Yaz Kampları    


     Yabancı dili pekiştirmenin en etkin yolu olan yurtdışı deneyimleri, kurumumuz tarafından düzenlenen yurtdışı kış ve yaz okulu programlarıyla gerçekleştirilmektedir.


   İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada ve Fransa merkezli dil okullarında farklı uluslardan öğrencilerle birlikte öğrenim görülen bu programlarda öğrencilerimiz, dili pratik etme fırsatı buluyor ve kalıcı dostluklar kuruyorlar. Özellikle gelecekte yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrenciler için bu kamp programları güzel bir başlangıç teşkil etmektedir.


Yurt dışı Üniversite Programlarımız


Ege Alsancak Koleji Anadolu ve Fen Liselerin’den İngilizce dil yeterlilik sınavları olan TOEFL ve IELTS sınavlarında başarı sağlayarak mezun olan öğrencilerimiz yurt dışında protokolümüz olan üniversitelere direkt geçiş hakkı elde etmektedir.


2018 İrlanda Yaz Okulumuz


 2018 yaz tatilinde okulumuz öğrencileri İrlanda’nın dünyaca ünlü başkenti Dublin’de muhteşem bir deneyim yaşadılar. 22Temmuz-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Maynooth Üniversitesinde gerçekleşen yaz kampı çerçevesinde Ege Alsancak Koleji öğrencileri İngilizceyi günlük hayatın içinde yaşayarak tecrübe ettiler. Dünyanın birçok farklı ülkesinden yeni arkadaşlar edinen öğrencilerimiz uluslararası bu deneyimle vizyonlarını genişleterek ülkemize döndüler. İngilizce derslerinin yanı sıra kültürel geziler, farklı spor etkinlikleri ve eğlenceli oyunlarla pekiştirilmiş bir dil deneyimi yaşadılar.